Portfolio page
نمای سیمانی | مشاهده انواع نماهای سیمانی و ساختمانی در سایت تک نماساز

جزئیات پروژه

نمای سیمانی

نما صورت ظاهر و منظره خارجی هر ساختمان است و پوششی مخفی و به دور از انتظار عموم نیست.نما همواره مورد توجه عموم قرار می گیرد لذا زیبایی جزء جدایی ناپذیر هر نما می باشد. همچنین چگونگی و زیبایی نما معرف هنر و کیفیت کار مهندس معمار و طراح ساختمان نیز می باشد.

نمای سیمانی | مشاهده انواع نماهای سیمانی و ساختمانی در سایت تک نماساز

نمای سیمانی | مشاهده انواع نماهای سیمانی و ساختمانی در سایت تک نماساز

 

نما رومی

یکی از زیباترین چهره هایی که ساختمانها در زمینه نما به خودش دیده نمای کلاسیک سیمانی است که ترکیبی از هنر,سادگی,زیبایی و خلاقیت است که امروزه به خاطر استحکام و دوام بسیار بالایش در هر شرایط به خصوص شرایط نمناک و سرد( که برای سایر نماها این شرایط یک فاکتور فرسایشی و نابودگر به حساب می آید )مورد توجه اکثر طرفداران زیبایی ساختمان قرار گرفته در این میان پیمانکاری سیمانکاران بر مبنای اصل رضایتمندی مشتریان و هموطنان تمرکز اصلی خود را روی این مقوله قرار داده و توانسته با ارائه بسیاری از نمونه کارها در این زمینه در سراسر کشور جایگاه خود را در اجرای نماهای کلاسیک سیمانی ساده و رومی هر روز مستحکمتر از روز قبل کند و  میشود به جرات بیان کرد که حرف اول را در اجرای نماهای کلاسیک در کشور را میزند.

قیمت تمام شده

یکی از شاخصه های بسیار مهم در انتخاب نما قیمت تمام شده آن است.هرچه قیمت نما افزایش یابد قدرت خرید کاهش یافته و دایره مصرف کنندگان آن نما محدودتر خواهد شد.

 

نمای سیمانی ، انواع نماهای سیمانی و ساختمانی را در اینجا ببینید.