Portfolio page
ستون سیمانی

جزئیات پروژه

  • تاریخ

     فروردین ۲۹, ۱۳۹۶

  • سدته بندی

     نما رومی

ستون سیمانی

توضیحات ستون سیمانی

نوعی از  معماری  ساختمان  است که  با  سیمان  ساخته  میشود  و  از  آن در نمای خارجی و حتی داخلی  ساختمان ( دکوراسیون رستورانها و مغازه ها )  استفاده  میشود . طرح  سنــــگ  و  چوب  بعد   از  اینکه  با  سیمـــان  ساختــــه  شد در  دو  یا   سه مرحــــله رنگ کاری میشود و  کامـــلا شبیه به  سنگ و چـــــوب طبیعی میشود.طرح  سنگ و طرح چوب دارای عمری بسیار طولانی بوده و از کیفیتی بسیار بالا برخوردار  است و به ساختمان نمایی  فوق الــعاده  می بخشد . طرح سنگ و چوب علاوه بر این محسنات دارای قیمتی  فوق الــــعاده و باورنکــــردنی است .با این طرح هم میتوان نمای خارجی ساختمــــان و هم نمـــــــای داخلی ساختمان را طراحی نمود.

طرح سنگ سیمانی

این نوع نما با مخلوط سیمان و ماسه ساخته میشود و توسط  رنگ ماشین برای کیفیت بالا و دوام  و مقاومت در برابر رطوبت و… رنگ آمیزی میشود.این نوع نما در رنگ های مختلف از جمله طلائی ، نقره ای ، قهوه ای ، سیاه ، و…. طراحی و رنگ آمیزی میشود. همچنین میتوان این نوع نما را روی آلاچیق ها با رنگ های متفاوت کار نمود.

مزایا

این نوع نما در برابر رطوبت و باران و برف و… بسیار مقوم میباشد زیرا لایه زیرین آن از سیمان و لایه ثانویه آن توسط رنگ ماشین رنگ آمیزی شده است . و کار رنگ آمیزی توسط دستکاه های مخصوص رنگ پاشی  انجام میشود که باعث سرعت در رنگ آمیزی و بالا رفتن مقاوت در برابر پوسته شدن رنگ در برابر گرما و سرما و رطوبت و… میشود.

همچنین شما میتوانید نمونه کارهای نما رومی و  ستون سیمانی و آلاچیق را در اینجا مشاهده فرمایید.