Portfolio page
نما سیمانی | مشاهده انواع ابزار سیمانی و رومی با بالاترین کیفیت در کشور

جزئیات پروژه

نما سیمانی | مشاهده انواع ابزار سیمانی و رومی با بالاترین کیفیت

نما سیمانی | مشاهده انواع ابزار سیمانی و رومی با بالاترین کیفیت در کشور

نما سیمانی | مشاهده انواع ابزار سیمانی و رومی با بالاترین کیفیت در کشور

 

توضیحات

نوعی از معماری ساختمان است که با سیمان ساخته میشود و از آن در نمای خارجی و حتی داخلی ساختمان ( دکوراسیون رستورانها و مغازه ها ) استفاده میشود . طرح سنــــگ و چوب بعد از اینکه با سیمـــان ساختــــه شد در دو یا سه مرحــــله رنگ کاری میشود و کامـــلا شبیه به سنگ و چـــــوب طبیعی میشود.طرح سنگ و طرح چوب دارای عمری بسیار طولانی بوده و از کیفیتی بسیار بالا برخوردار است و به ساختمان نمایی فوق الــعاده می بخشد . طرح سنگ و چوب علاوه بر این محسنات دارای قیمتی فوق الــــعاده و باورنکــــردنی است .با این طرح هم میتوان نمای خارجی ساختمــــان و هم نمـــــــای داخلی ساختمان را طراحی نمود.

طرح سنگ سیمانی

این نوع نما با مخلوط سیمان و ماسه ساخته میشود و توسط رنگ ماشین برای کیفیت بالا و دوام و مقاومت در برابر رطوبت و… رنگ آمیزی میشود.این نوع نما در رنگ های مختلف از جمله طلائی ، نقره ای ، قهوه ای ، سیاه ، و…. طراحی و رنگ آمیزی میشود. همچنین میتوان این نوع نما را روی آلاچیق ها با رنگ های متفاوت کار نمود.

 

مزایا

این نوع نما در برابر رطوبت و باران و برف و… بسیار مقوم میباشد زیرا لایه زیرین آن از سیمان و لایه ثانویه آن توسط رنگ ماشین رنگ آمیزی شده است . و کار رنگ آمیزی توسط دستکاه های مخصوص رنگ پاشی انجام میشود که باعث سرعت در رنگ آمیزی و بالا رفتن مقاوت در برابر پوسته شدن رنگ در برابر گرما و سرما و رطوبت و… میشود.

نما سیمانی ، مشاهده انواع ابزار سیمانی و رومی با بالاترین کیفیت در اینجا