Portfolio page
ابزار سیمانی | اجرای انواع ابزار سیمانی و مشاهده قیمت سیمانکاری در ایران

جزئیات پروژه

ابزار سیمانی | اجرای انواع ابزار سیمانی و مشاهده قیمت سیمانکاری در ایران

نمای ویلایی

نمای ساختمان یکی از مهمترین مولفه های زیبایی میباشد. نمای ساختمان علاوه بر زیبایی باید تز نظر مقاومت در برابر باران و باد و نور آفتاب بسیار مقاوم باشد.این نوع نما (طرح سنگ ) دارای مقاومت بسیار زیادی است زیرا از مخلوط سیمان و ماسه ساخته میشود و رنگ آن هم از رنگ ماشین استفاده میشود که مقاومت زیادی در برابر آفتاب و آب و… داراست.

نمای ساختمان

دارای انواع مختلفی میباشد که میتوان نما رومی و نما سیمانی طرح سنگ را نام برد.نمای رومی نیز مانند نمای طرح سنگ دارای زیبایی و مقاومت بالا در برابر آب و آفتاب و باد و… میباشد و دارای طرح ها و مدل های مختلف میباشد .

همچنین قیمت مصالح مورد نیاز و قیمت سیمانکاری را در اینجا مشاهده نمایید.

  نما قلمدانی

نمای قلمدانی زیر مجموعه نما رومی و نما سیمانی میباشد که دارای بخش بندی و پارت های مربعی شکل یا مستطیلی شکل میباشد. که این چارت ها توسط بند ها جدامیشوند این نوع نما در نمای سلطنتی و نما ی رومی کاربرد بسیار زیادی دارد که نوعی زیبایی ختص به نمای ساختمان و ویلا میبخشد.

استحکام

این نوع نما از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار میباشد و علاوه بر زیبای دارای مقاومت بالا و دارای قابلیت رنگ پذیری میباشد .

 

 

لاکچری

این نوع نما بسیار زیبا و لوکس میباشد همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این نوع نما در دسته بندی نمای رومی قرار میگیرد که با ابزار های سیمانی بنابه سلیقه شخصی تزیین میگردد.این نوع نما هم در نمای ساختمان و هم در نمای ویلایی به کار برده میشود و باعث لوکس و زیبا شدن ساختمان میگردد.

قیمت طرح سنگ ، مشاهده انواع نمای ساختمان و نمای سیمانی و نمای ویلایی را در سایت ما با بهترین قیمت ببینید